Infolinia sprzedażowa | Pn-Pt: 8:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 17:00

Potrzebujesz ubezpieczenie? Zadzwoń
801 333 222 lub zamów rozmowę

Gwiazda Jakości Obsługi

Gwiazda Jakości Obsługi

  • Dodano:
  • Ocena:
    1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
    Loading...

Nagrody przyznawane za działania Grupy ERGO Hestia są dowodem uznania dla oferowanego przez nas Najwyższego Standardu Ochrony. Doceniają nas zarówno Klienci jak i partnerzy biznesowi.

Gwiazda Jakości Obsługi 2015

To nagroda potwierdzająca satysfakcję naszych Klientów. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów.

[Zamów rozmowę regulamin=’http://www.mtu24.pl/regulamin/’ text=’Chcesz ochronić się przed konsekwencjami spowodowania kolizji?’ type=’post’ mail=’procsprzedaz@procontact.pl’]

Złoty Zderzak (2014)

Wyróżnienie przyznane przez warsztaty blacharsko-lakiernicze to potwierdzenie u źródła, że Grupa ERGO Hestia oferuje najwyższą jakość likwidacji szkód.

Godło Promocyjne „Teraz Polska” (2006)

Za unikatowy system likwidacji szkód otrzymaliśmy nagrodę w prestiżowym konkursie promującym najlepsze polskie usługi i produkty.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP (2002)

Zostaliśmy uhonorowani tzw. „polskim ekonomicznym Noblem” jako najlepsza, najbardziej innowacyjna instytucja finansowa w Polsce.

[Oblicz składkę url=’https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam’ text=’Oblicz składkę ubezpieczenia OC/OC+AC w mniej niż <em>minutę</em>’]