Infolinia sprzedażowa | Pn-Pt: 8:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 17:00

Potrzebujesz ubezpieczenie? Zadzwoń
801 333 222 lub zamów rozmowę

Jesteśmy marką grupy ERGO Hestia

Jesteśmy marką grupy ERGO Hestia

  • Dodano:
  • Ocena:
    1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
    Loading...

Jesteśmy marką grupy ERGO Hestia

mtu24.pl to nowoczesna forma kontaktu i zakupu ubezpieczeń korzystająca z doświadczeń dotychczasowej marki MTU potwierdzona Najwyższym Standardem Ochrony Grupy ERGO Hestia.

Nowoczesna forma sprzedaży oznacza dla naszych klientów wszelkie dostępne opcje zakupu ubezpieczeń przez telefon
i Internet. Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń innych marek Grupy ERGO Hestia umożliwimy naszym klientom dopasowanie ubezpieczenia do ich oczekiwań i potrzeb – zarówno w zakresie ochrony jak też możliwości finansowych.

[Zamów rozmowę regulamin=’http://www.mtu24.pl/regulamin/’ text=’Chcesz ofertę ubezpieczenia mtu24.pl?’ type=’post’ mail=’procsprzedaz@procontact.pl’]

Grupa ERGO Hestia już kilka lat temu z powodzeniem wprowadziła na rynek markę You Can Drive skierowaną do młodych kierowców – do 30 roku życia. mtu24.pl oferuje ubezpieczenia również osobom, które przekroczą ten wiek i chcą kupować ubezpieczenia przez Internet. Oprócz przedstawienia oferty naszym dotychczasowym klientom będziemy też atrakcyjni dla osób, które do tej pory z nami nie współpracowały a cenią sobie łatwość zakupu oraz wysoką jakość obsługi i likwidacji szkód.

Odwiedzając naszą stronę internetową bądź dzwoniąc do nas, klienci w ramach opcji szybkiego zakupu będą mogli ubezpieczyć swoje pojazdy, mieszkania i podróże.

[Oblicz składkę url=’https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam’ text=’Oblicz składkę ubezpieczenia OC w mniej niż <em>minutę</em>’]