Inne

Poznaj Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy!

27 marca 2018

Mając setki tysięcy kilometrów na liczniku wielu z nas wydaje się, że o jeździe autem wiemy praktycznie wszystko. Ty też masz w małym paluszku patenty na sprawne pokonanie najtrudniejszych skrzyżowań w mieście? Jesteś przekonany, że nic nowego i odkrywczego nie da się powiedzieć na temat ekonomicznej jazdy np. na autostradzie?A jednak – człowiek uczy się całe życie! Czasem warto własne doświadczenie skonfrontować z doświadczeniem innych kierowców – zawodowców, jak i pasjonatów, słowem: praktyków codziennej jazdy.  Bo przecież zawsze da się jeździć jeszcze lepiej, sprawniej i bardziej wydajnie.

Właśnie tym celu powstał Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy.

Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy ERGO Hestii to owoc współpracy jednego z najlepszych polskich kierowców, Michała Kościuszko, siedmiu najpopularniejszych polskich motoblogerów, oraz kilkuset kierujących. Blogerzy zapytali społeczność kierowców o sprawy, z którymi konfrontują się na co dzień za kółkiem. Efekt: ponad 150 stron Poradnika z dziesiątkami cennych uwag, refleksji i patentów na radzenie sobie z problemami i wyzwaniami na drodze.

Każdy rozdział Poradnika zawiera informacje na temat innego aspektu kierowania. Znajdziesz w nim same praktyczne konkrety, np. tabelkę z najczęstszymi gestami kierowców i ich znaczeniem, schematy na bazie zdjęć z polskich dróg, które obrazują opisane sytuacje, filmy z autostrad.  A wszystko to podane w lekkiej, przejrzystej i dobrze przyswajalnej formie.

 

 

Tysiące Polaków wybrało mtu24.pl - Dołącz do nas!

Poradnik przedstawia podejście do codziennej jazdy z wielu różnych punktów widzenia. Dzięki temu nawet bardzo doświadczeni kierowcy będą mogli spojrzeć na drogę z nieco innej perspektywy i tym samym nauczyć się czegoś nowego.

Zachęcam, aby do Poradnika zajrzeli zarówno początkujący kierowcy, jak również ci bardziej doświadczeni – radzi Michał Kościuszko. – Stwierdzenie, że po zrobieniu setki tysięcy kilometrów wie się już wszystko i niczego więcej nie da się już nauczyć jest zgubne. Zawsze możemy dowiedzieć się czegoś nowego, przydatnego podczas jazdy! – dodaje Michał.

Sprawdź sam, w czym Tobie może przydać się Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy! Odstaw suchą teorię – sięgnij po solidną dawkę praktycznej wiedzy przygotowaną przez fachowców. Wszystko w jednym Poradniku, dostępnym na wyciągnięcie ręki w księgarni internetowej.

Kupując Poradnik wspierasz niepełnosprawnych! 5 zł z zakupu każdej książki trafia do Fundacji Integralia, która zajmuje się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych.